HAKKIMIZDA

 

Bireysel, ticari ve kurumsal yaşam alanları için tasarlanan projelerde, hava kalitesinin arttırılması ve konforlu bir yaşama alanının yaratılması ileri teknolojinin getirdiği imkanlarla sağlanabilmektedir. Günümüz koşullarında; yaşam alanlarında oluşturulacak altyapının sağlıklı, güvenli ve ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde projelendirilmesi ve uygulanması önem taşımaktadır.

Isıtma ve soğutma alanında konut, kurum ve kuruluşlar, inşaat, alışveriş ve iş merkezi projeleri için satış ve servis hizmeti vermekte olan Ersan Mühendislik, 1992 yılında Konya Ereğli'de kurulmuştur. Firma; dürüst iş anlayışı, kaliteli malzeme ve doğru ürün kullanımıyla kazandığı deneyimlerini; iş ortaklarına satış öncesi ve sonrası ihtiyaca uygun çözümler olarak sunmaktadır. Bugün Türkiye'nin en büyük markalarından ARÇELİK'in yetkili servisi olan Ersan Mühendislik, ısıtma sistemleri, inşaat, klima sistemleri, havalandırma, medikal gaz ve doğalgaz tesisatı alanlarında proje ve taahhüt hizmetlerini yürütmek üzere 2006 yılında Mersin’e faaliyetlerini taşımıştır.

Ersan Mühendislik, yüksek kalitede hizmet vermek üzere ileri teknoloji çözümler geliştirerek hizmet kalitesini standart hale getirmektedir. Konularında uzman ve teknolojiyi yakından takip eden kadrosuyla kurulduğu günden beri çözüm ortaklarında sağladığı kaliteli ve güven esasına dayanan çalışma prensibi sayesinde hızla büyümektedir.

 

REFERANSLAR